15 квітня 2021

«The World of Words» / Світ англійської мови


Березень-квітень 2020-2021 навчального року для студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу видався досить напруженим. Навчальний процес у дистанційному форматі – це однозначно виклик, що потребує значної уваги, зосередженості, відповідальності, додаткових технічних навичок. Вчитися завжди непросто, а вчитися онлайн – це особливе випробування, яке робить студента мобільнішим, витривалішим, винахідливішим і впевненішим у своїх силах.
Однак наші студенти не лише навчаються в нових умовах. Дистанційні позакласні заходи на різну тематику для усіх курсів коледжу відбуваються регулярно. Навчально-виховні заходи з англійської мови теж не виключення. Класні години спілкування про важливість вивчення іноземної мови для майбутньої професії, проведені у групах ОФП-193, ПР-192 та ТМ-191 мають на меті змінити ставлення деяких студентів до цієї дисципліни, дати зрозуміти, що в сучасному світі їхнє майбутнє просто неможливе без знання англійської.

Так, 6 квітня цього року студенти 1 курсу групи ОФП-193 мали можливість прийняти участь в онлайн грі «The World of Words» в рамках декади англійської мови. Можливість перевірити свої знання лексики з іноземної мови, навички та рівень володіння нею, порівняти себе з однокурсниками і просто позмагатися у виконанні різного типу завдань – саме така можливість була надана студентам. Вони з цікавістю сприймали кожен новий слайд із завданням, обговорювали окремі моменти, складали слова і фрази, підбирали еквіваленти до англійських прислів’їв, згадували країнознавчий матеріал, сперечалися щодо правильності відповідей, доводили свою точку зору. Та головне – студенти отримали задоволення від заходу, позитивний настрій та можливість побачити прогалини та вдосконалити свої знання з певних тем, розширити свій словниковий запас і закріпити вивчене. Хочеться вірити, що гра «The World of Words» сприятиме мотивації студентів 1 курсу групи ОФП-193 до вивчення англійської мови, дасть поштовх до подальшого засвоєння матеріалу, в тому числі, у напрямку їхнього професійного розвитку. Бо хто володіє іноземною мовою, той володіє світом!

О. Б. Селезньова, викладач англійської мови

Немає коментарів:

Опублікувати коментар