27 квітня 2021

Роздуми… Не святі горщики ліплять


Роздуми…

Не святі горщики ліплять

Як на мене, прислів’я «Не святі горщики ліплять» справді дуже мудре і має глибокий смисл.

Думаю, мова про те, що ніколи не треба здаватися, потрібно ставити перед собою мету і впевнено йти до неї. Коли щось не виходить, - не треба засмучуватися та опускати руки: не вийшло з першого разу, то вийде з десятого. Так, неприємно, що тільки аж із десятого! Але слід пам’ятати, що кожна невдача робить нас сильнішими, загартовує наш дух. Є ще один вагомий плюс: довгий шлях досягнення мети здатен подарувати абсолютне щастя, адже чим важче дається перемога, тим солодшою вона є.

Наведу приклад зі спорту. Ми не народжуємося чемпіонами, а стаємо ними завдяки великій кількості тренувань. Ось, наприклад, я. Люблю волейбол із дитинства і займаюсь цим видом спорту вде довгий час. Коли позаду був тільки один рік тренувань, то на перших серйозних в моєму житті змаганнях я (точніше, моя команда) зайняла останнє місце. А от коли вже тривалість моїх тренувань сягнула шести років, переживши велику кількість поразок та невдач, я у складі команди зайняла перше місце, обігравши п’ятдесят суперників, що брали участь у турнірі. Це вийшло лише завдяки наполегливості та сумлінним тренуванням.

Отже, закінчити хочу порадою. Якщо ви чогось прагнете, пам’ятайте: ніхто мудрим не родився, а навчився. Та для початку треба перемогти себе, свої лінощі та сумніви, адже без труда нема плода. Ідіть до своєї мети, розвивайтеся, відточуйте свою майстерність, відшліфовуйте навички… Тільки за таких умов вас очікують перемоги: спочатку малі, потім великі, а вже потім – грандіозні!

Аделіна Подопригора,
студентка групи П-391

Немає коментарів:

Дописати коментар