09 квітня 2021

Прислухайтесь до наших практикантів

Продовжується виробнича практика у студентів четвертого курсу правознавчого відділення. Практиканти з кожним днем ще стають ближчими до реалізації своїх цілей – стати затребуваним юристом на ринку праці.

Тому охоче діляться порадами, які знадобляться абітурієнтам та студентам, які обрали даний фах.


Казарян Діанна
Адвокатське об’єднання «ЮР ПРОФІ»

«Вже зараз, займаючи посаду помічника адвоката, розумію складність обраної професії. І навіть мова не про знання, практичні вміння та навички. Якщо ти обрав для себе спеціальність «Право», ти маєш мислити як юрист, слідкувати за змінами у законодавстві, читати фахову літературу і не забувайте про Ваш зовнішній вигляд, вміння спілкуватися та поведінку. Діловий стиль – ось складова формування професійного іміджу!»


Гузенко Богдан
Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби у м. Херсоні

«Із посадою «виконавець» я ознайомився ще у коледжі під час вивчення дисципліни «Виконавче провадження». Під час практики зрозумів, що під кожним документом криються непрості історії людських взаємовідносин, часто дуже сумні.

Виконуючи обов’язки державного виконавця, усвідомлюю, що дуже важливо вивчати процесуальні дисципліни, які допомагають пізнати проблему клієнта із середини».


Носов Олександр
ТзОВ «Рис України»

«Юрист на підприємстві – це універсальний фахівець. До нього керівник може звернутися із будь якою проблемою. Часу щось дочитати чи довивчати вже немає, тому приділяйте велику увагу вивченню дисциплін «Цивільне та сімейне право», «Господарське право», «Фінансове право», «Трудове право». Всі ці дисципліни Ви будете вивчати у коледжі, а тому не гайте часу – занотовуйте всі лекції, вирішуйте практичні ситуації та вивчайте судову практику. І успіх не заставить Вас чекати!»


Львова Христина
Філія Центру пробації у Херсонській області

«Мені дуже подобаються такі галузі права як кримінальне право та кримінальний процес. Практика у Центрі пробації ще більше мені допомагає зануритися у складний процес. Адже основні завдання Центру пробації дуже емоційно складні, наприклад виконання кримінальних покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт; здійснення контролю за виконанням покарання у вигляді штрафу. І це ще далеко не все. Юриспруденція – наука, яка змінюється відповідно до потреб суспільства, нових викликів часу та багатьох соціально-економічних чинників».


Оперчук Ірина
Суворовський районний відділ державної виконавчої служби у м. Херсоні

«Яка ж це непроста робота із боржниками. Ви тільки уявіть, громадяни не поспішають виконувати рішення суддів, а від цього у державних виконавців дуже багато роботи. Хочу порадити вже зараз, необхідно оволодівати комп’ютерною і правовою грамотністю, це допоможе вільно користуватися електронними реєстрами, а такі знання і вміння сьогодні дуже цінні для кожного роботодавця. Це стане справжньою Вашою фішкою.»


Багданович Владислав
Дніпровський районний відділ державної виконавчої служби у м. Херсоні

«Під час практики, я по іншому почав відноситися до документів. Звичайно, у коледжі ми вивчали такі дисципліни як «Українська мова (за професійним спрямуванням) та «Діловодство» і вже тоді я розумів, що документ містить у собі офіційну інформацію.

У виконавчій службі не просто багато документів, їх просто велика кількість і Ваша основна задача – знати порядок формування справи виконавчого провадження.

Робота з документами – складна та відповідальна!»


Бацула Катерина
Адвокатське об’єднання «ЮСТА»

«Ось майже збулася моя мрія стати успішним адвокатом. Звичайно, попереду ще багато чого необхідно пройти. Зараз я просто насолоджуюся моментами виробничої практики. Мені подобається працювати із людьми, їх слухати та допомагати. Дуже важливо для юриста навчитися чути і відчувати проблему людини, яка звертається за консультацією, а найвища точка майстерності – вирішення проблеми у правовому полі та досягнення порозуміння між сторонами».

Тому, майбутні абітурієнти, якщо Ви бажаєте поринути у світ юриспруденції, тоді Вам саме до нас!!!

Ми бажаємо успіхів нашим практикантам, адже практика ще триває і попереду ще багато цікавого та незвіданого!!!

ПІЗНАЙМО ТОНКОЩІ ПРОФЕСІЇ РАЗОМ ІЗ ХКЕПФК!!!

Інформацію зібрала Унчикова В.А.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар