01 лютого 2021

Чи можна змінити думку про професію?


Освіта — скарб; праця — ключ до нього.
П. Буаст 

Давайте поринемо у спогади дитинства. Бабуся розповідає нам про найважливіші професії у світі: лікар, водій, вчитель, пожежник, поліцейський. Професій дуже багато, але точно можна сказати, що не має потрібних і непотрібних , важливих чи неважливих. Обраний професійний шлях – це запорука успішного майбутнього!
Тому, обираючи фах, потрібно обов’язково враховувати, що професія – це не тільки набір практичних вмінь і навичок, а в першу чергу, покликання душі.
Що Вам найперше згадується у дитячому садочку? Звичайно, лагідні обійми і щира посмішка вихователя, адже саме ця людина допомагала Вам спілкуватися із однолітками, закладала першопочатки понять «добро» і «зло». Дуже важливо любити те, чим ти займаєшся,  бути відданим своїй професії і тоді, кожен робочий день стане плідним та результативним.
Студенти, які вступають до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, відрізняються наполегливістю та цілеспрямованістю, мають чітку життєву позицію. А тому, з великою відповідальністю відносяться до обраної спеціальності.
Так, студентка групи П-291 Бандурист Ілона розповідає:


«Ще навчаючись у 9 класі Кизомиської ЗОШ, визначилася із обраною професією. Мені дуже подобається робота  юриста. Абітурієнтів зазвичай приваблює престижність і високі гонорари адвокатів та суддів. Перший рік навчання у коледжі змінив мої погляди. Я настільки занурилася у світ юриспруденції, що вже не уявляю себе у іншій сфері. Все це завдяки сучасному практичному підходу до викладання правознавчих дисциплін. ХКЕПК вчить нас не просто любити свою професію, потрібно спочатку полюбити саме життя, бути чесною, відповідальною людиною. Саме це цінує роботодавець.
У мене, назавжди в пам’яті, залишиться написання листів у майбутнє. Тоді, 1 вересня 2019 року, я сором’язливо на аркуші папері писала своє бажання, мрію. А вже будучи на другому курсі правознавчого відділення, я впевнена на всі сто відсотків, що мрія стає реальністю завдяки постійній клопіткій роботі над собою. Кожне виконане домашнє завдання, участь у виховному заході – загартовує мене як фахівця. 
Спасибі, тобі, коледже! Ти надаєш крила!!»
Студентка другого курсу правознавчого відділення Обухова Ольга доповнює:


«Я по життю дуже активна та цілеспрямована. Завжди впевнена у собі і своїх діях. Професія юриста на даний момент, відкривається зовсім по - іншому. У школі з друзями ми обговорювали  ким бути, дехто мріяв про роботу прокурора або поліцейського. Ви не повірите, але у мене просто велика жага реалізувати себе у якості  криміналістичного експерта. Проте, можливо моя думка зміниться. Попереду, ще два роки навчання . Час, який повністю сформує мене не тільки як особистість, а і фахівця. Коледж настільки розкриває студентів, навчає нас усім тонкощам професії, що випускники ХКЕПК відрізняються від всіх інших. Студенти, ніколи не сидять на місці, ми постійно щось досліджуємо, аналізуємо. Як же добре відчути себе у ролі адвоката і надавати юридичні консультації.
ХКЕПК – мій свідомий вибір і ключ до щасливого майбутнього!»
Дуже добре, що студенти  вміють цінувати все те, що їм надає коледж. 
Ще А. Апшероні говорив: «Як добре, коли у людини є можливість вибрати собі професію не з потреби,а погодившись з душевними схильностями». Дійсно, саме головне у житті – знайти себе і вірити у свої сили. 
Тому, майбутні абітурієнти прислухайтеся до поради Джона Паттерсона: «Щоб реалізувати свої мрії в реальний успіх, Ви повинні працювати. Працювати багато, наполегливо, постійно – це шлях до вдосконалення і максимальному результату». 
Вступайте до ХКЕПК, адже коледж – це не просто навчальний заклад, а можливість знайти себе і реалізуватися у майбутньому!

Викладач Вікторія Унчикова
Студенти групи П-291: Ілона Бандурист, Ольга Обухова

Немає коментарів:

Дописати коментар