02 лютого 2021

Дистанційне навчання очима студентів спеціальності «Маркетинг»Іноді щось може статися не так, як хотілося б, але ви не повинні зупинятися
Майкл Джордан

Карантин кардинально змінив наші плани у житті. І немає такої людини на планеті, яка б не відчула вплив пандемії на собі. Відбулася трансформація усіх сфер діяльності людини, не оминула вона й освітній процес.
Кожен студент по-різному сприймає такі зміни. Для студентів спеціальності «Маркетинг», будь-які зміни – це звичайне професійне середовище, адже маркетологи постійно створюють щось нове і будь-які інновації сприймають як виклик до дії. Будь-які очікувані чи несподівані зміни вони використовують для власного розвитку. На дистанційному навчанні у маркетологів з’явилася можливість більш глибше освоїти інструменти онлайн-маркетингу, адже в умовах карантину опинилися майже усі господарюючі суб’єкти бізнесу, які потребують онлайн-просування товарів та послуг, онлайн-досліджень, онлайн-аналітики, виконання контент-маркетингових функцій тощо.

Студенти – майбутні маркетологи охоче висловлюють свої думки:

«Дистанційне навчання – це, в першу чергу, саморозвиток. Я, як студентка третього курсу, не бачу проблем, які б мені заважали в отриманні якісних знань, бо в коледжі створені для цього всі умови, а ми повинні ставати більш відповідальними!»
Анна Сташук

«Перевагою такого навчання є те, що я вчуся працювати самостійно, бо дистанційне навчання, це насамперед – самоосвіта. А групові та особисті комунікації з викладачами при онлайн-навчанні допомагають розібратися з незрозумілим»
Карина Головіна

«В умовах дистанційного навчання у нас з’являється більше часу на себе за рахунок скорочення часу на поїздку у транспорті, збиранням до коледжу тощо. Усі інструменти, методи і сам процес навчання використовується викладачами на найвищому рівні»
Катерина Макарова

«Найголовніше, що така форма навчання виховує дисциплінованість, організованість та пунктуальність. Тому, я вважаю, що краще навчатися дистанційно»
Юля Циганова

«На дистанційному навчанні викладачі намагалися знищити різницю між офлайн та онлайн-навчанням, і в них це вийшло: ми відповідаємо на заняттях, проходимо тести, беремо участь у різноманітних іграх та заходах»
Ігор Маяцький

«Навчання онлайн пішло нам користь, оскільки воно загартувало наш дух та допомогло нам відповідальніше сприйняти нашу професію та майбутнє в цілому»
Ростислав Дриго

Лайфхаки від маркетологів:


1. Після занять та виконаних домашніх завдань можу порадити випити чаю, зайнятися фізкультурою або почитати улюблену книгу. А ще не забути прогулятися, сходити до магазину за солодощами для перегляду цікавих відео-роликів.
© Олександр Назаров

2. Менше контактуйте з неприємними вам людьми. Адже зараз є гарна причина – збереження дистанції.
© Ольга Мороховець

3. Раджу завжди вчасно виконувати завдання викладачів, це зробить вас більш дисциплінованими, а також Ви отримаєте позитивну репутацію.
© Катерина Кострікова

4. Не лінуйтесь. Займайтесь саморозвитком. Час швидко плине – студентські роки залишаться позаду.
© Анна Калашнік

5. Якщо дистанційне навчання для вас – це завада отримати якісні знання, то скоріш за все ви просто не розумієте сутності поняття «якість», адже змінюється лише спосіб подачі інформації, а викладачі та сам освітній процес залишається незмінним. Тому розвивайте у собі такі особисті якості як самодисципліна, самоорганізованість, самовимогливість.
© Анастасія Дудкіна

6. Формуйте у собі стресостійкість та вольові якості, адже за межами навчального закладу вони вам дуже знадобляться, бо наше життя – повне «сюрпризів» та змін.
© Валерія Ільїна


Викладач Ірина Яшина
Студенти групи М391

Немає коментарів:

Дописати коментар