10 лютого 2021

Зустрічі з випускниками продовжуються…«Знання за плечима не носити»
Народна мудрість

Як швидко минають роки навчання у коледжі. Ось тільки було перше заняття, а вже майбутні фахівці стоять на порозі змін, самостійного дорослого життя.
Четвертий курс правознавчого відділення назавжди залишається у пам’яті випускників. Це й не дивно, адже за останній рік навчання відбувається дуже багато: захист курсових робіт, виробнича практика та звичайно, здача державної атестації. Рік – результат навчання у коледжі!
Час минає дуже швидко, а тому не можна гаяти ні хвилини. Максимум уваги приділяється  вивченню фахових дисциплін, професійні тренінги, екскурсії, ознайомлення  з функціональними обов’язками на робочому місці, та звичайно, інтерес до роботодавців. Вже сьогодні юридичні установи і організації звертаються до коледжу із пропозиціями щодо працевлаштування випускників, а більшість четвертокурсників поєднують роботу і навчання.
На зустріч із майбутніми юристами, завітав випускник 2015 року, спеціальності «Право» Мітяєв Сергій Володимирович, який з 2016 року займає посаду помічника арбітражного керуючого.
Сергій був приємно  вражений удосконаленням матеріально-технічної бази коледжу. Новенькі широкоформатні екрани, комп’ютерне забезпечення для дистанційного навчання змушують затамувати подих. Як здорово, коли студенти мають все сучасне і необхідне, головне залишається за ними – навчатися.
Мітяєв Сергій відмітив, що підготовка фахівців у коледжі є професійноорієнтованою і практичною. Тому, ще на третьому курсі почав працювати. Спочатку проходив стажування, а потім продовжив удосконалювати професійні вміння та навички на посаді помічника адвоката.
Сергій порадив старшокурсникам постійно займатися самоосвітою, використовувати всі можливості, які надає коледж. Так, наприклад, навчання на двох спеціальностях є взагалі перспективним стартом для професійного майбутнього, адже на даний момент, роботодавець намагається зекономити на оплаті праці, а тому дуже вигідно мати одного фахівця, який не тільки знає юриспруденцію, а й добре розбирається в питаннях бухгалтерського обліку, фінансів тощо.
Сучасний світ неосяжний, але юрист у 2021 році повинен досконало знати не тільки закони, а й мати цифрову компетенцію. 


Сергій надав практичні рекомендації щодо успішного проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.  Зарекомендувати себе на робочому місці, означає  бути відповідальним, зосередженим, гнучким і готовим до постійної роботи. Юристи мають непросту долю, адже кожну ситуацію, справу повинні прожити як свою власну. Дуже важливо відчувати проблему свого клієнта і саме велике бажання допомогти – приведе до успіху.
Не дарма говорять «Найважча професія — бути людиною.» (Марті Х.).  Професія юриста є надзвичайно складною, але цікавою та перспективною. Клієнти цінують в першу чергу відданість своїй справі та небайдужість  до роботи.
Тому, дорогі випускники, ці поради від успішного юриста саме для Вас:
1.Сконцентруйте всю свою увагу на навчанні.
2. Практичні зустрічі із потенційними роботодавцями – можливість показати себе.
3.Дванадцять тижнів виробничої практики – це поступові кроки до вибору майбутньої спрямованості у юриспруденції.
4.Не гайте часу дарма, тільки постійна робота над удосконаленням своїх практичних вмінь і навичок допоможе Вам у майбутньому.

Бажаємо успіхів!!!

Інформацію зібрано Унчиковою В.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар