02 лютого 2021

Дорогу здолає той, хто іде

Роздуми…

Дорогу здолає той, хто іде

Життя – найдорожче, що є в людини, і вона може розпоряджатися ним на власний розсуд. Але не все залежить від нас, іноді життя може бути дуже непередбачуваним. Ніхто не знає, що може статися з нами завтра. 
Напевно, немає такої людини, у якої в житті все абсолютно щасливо. Усі мають труднощі, і через них кожен повинен пройти. Упродовж усього існування будь-яка людина має купу проблем та невдач. Але не треба впадати у відчай, слід брати себе в руки і вирішувати їх. Долаючи труднощі, ми вчимося на власних помилках. Так і формується життєвий досвід. 

Коли в мене щось не виходить, мотивую себе тим, що бувало і гірше, але ж я витримала, здолала перешкоди. А значить, і зараз усе буде добре. 

А взагалі - що сталося в житті, то до кращого. За чорною смугою обов’язково буде біла. 

У мене є друг. У нього була мета: купити машину. Він працював на двох роботах: одна була в денну зміну, інша - в нічну. Друг практично зовсім не спав. Усі говорили йому: «Облиш, навіщо та машина тобі треба. Тільки здоров’я своє губиш…». Але він нікого не послухав і через пів року їздив на своїй новенькій машині. 

Зараз я навчаюся в Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі за спеціальністю «Право». Три з половиною роки навчання промайнули дуже швидко, навіть не віриться, що через кілька місяців я отримаю диплом, і переді мною відкриються нові професійні горизонти, а разом із ними – і нові труднощі. Морально я до цього готова: буду долати всі проблеми, що стануть на моєму шляху. Упевнена: у мене все вийде! 

Життя - це дорога, і в кожного вона своя, особлива... Але якою вона буде – залежить від нас самих. 

Галина Чекаловська, 
студентка групи П-491 


Немає коментарів:

Дописати коментар