17 лютого 2021

Виховна година: «Як заощаджувати, якщо я – марнотрат?»


Незважаючи на люті морози за вікном, навчання в Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі проходить насичено та цікаво.
Так, нещодавно, в групі П-292, пройшла виховна година на тему «Як заощаджувати гроші». Студенти із задоволенням прослухали поради про всі можливості заощадження та дізналися багато корисного.

Навчаючись на спеціальності «Право», багато хто і уявити не міг, що найпростіший спосіб накопичення знаходиться прямо під носом, треба лише набратися терпіння і спробувати запропоновані методи накопичення.

Завдяки викладачам циклової комісії «Обліково-фінансових дисциплін», цікаво було дізнатися, що мрії не так важко здійснити, як це здається. Можна поставити собі за мету заробити гроші, але при цьому не змінюючи свої звички та принципи життя, нічого не здобути, а можна просто заощадити на своїх повсякденних потребах, та отримати все що забажаєш. До речі це надихає і дає додатковий стимул заробляти більше. Студентів вразили підрахунки, адже легко можна накопичити, якщо ходити пішки. Крім цього, ти не лише заощаджуєш на проїзді, а і здобуваєш добрий настрій на весь день, а все це маленькі кроки до здійснення мрії.


У студентів нашого закладу освіти є унікальна можливість розширити свої знання навчаюсь на інших спеціальностях в коледжі паралельно на денній та заочній формах навчання.


Щоб бути професійним юристом недостатньо володіти лише знаннями з юридичних дисциплін. Шанси на успіх зростають, коли додається економічна освіта, обізнаність в питаннях обліку і фінансів. Саме розмовою про можливості підвищення конкурентоспроможності сучасного професіонала на ринку юридичних послуг і йшлося в фіналі цієї зустрічі. Основна мета і результат навчання саме в успішному працевлаштуванні наших випускників! Ми дуже радіємо вашим успіхам і досягненням!

Аппазова С.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар