09 лютого 2021

Інтерв’ю із випускницею коледжу – онлайн-маркетологом із Нью-Йорку


Щоб дійти до мети, людині потрібно тільки одне – йти
Оноре де Бальзак

Нещодавно у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі відбулася онлайн-зустріч з нашою випускницею Остапчук Іриною.

Маркетологи та підприємці випускних груп під час зустрічі дізналися про те, що успіх завжди залежить від власного вибору і активної життєвої позиції. А це підтверджують факти з життя такої юної, але водночас, відповідальної та наполегливої випускниці.***

Розповідь-інтерв’ю Ірина розпочала зі спогадів про своє навчання у коледжі, який закінчила відмінницею. Окрім навчання, вона брала активну участь у гуртковій, у науково-пошуковій роботі коледжу, бо ініціатива та наполегливість є основними особистими якостями випускниці.

Далі Ірина продовжила навчання у центрі дистанційної освіти ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», який працює на базі коледжу. Під час навчання в університеті, за програмою «Інтеробмін», вона пройшла стажування у Болгарії, завдяки чому успішно вдосконалила англійську мову і зрозуміла вимоги для роботи за кордоном.

***

Роботи Ірина не боялася, працювала продавчинею, рецепціоністом, а згодом влаштувалася у Херсоні маркетологом (підприємство «Новий Стиль»). Під час роботи на цьому підприємстві заробітна плата Ірини за рік зросла майже втричі, причиною цього стала її активність та ініціативність на робочому місці, як наслідок, юній дівчині були доручені нові завдання та обов’язки. І тут Ірина зрозуміла, що маркетинг – це те, у чому вона може реалізувати свої здібності, бо професія «маркетолог» вимагає творчих ідей, постійного руху, кмітливості, аналітичного складу розуму, логічних рішень.

Ще навчаючись у коледжі, випускниця дуже цікавилася маркетингом, менеджментом, підприємництвом – це були улюблені дисципліни, які стали фундаментом її подальшого розвитку у цьому напрямі. Вона досліджувала та вивчала сучасні новітні прийоми і методи маркетингу, діджитал-маркетингу, а потім впроваджувала їх практично у своїй професійній діяльності.

***

Переїхавши до Америки, дівчина була вражена зовсім іншим підходом роботодавців до пошукачів роботи. А саме: роботодавця не цікавить, що про себе розповість пошукач, його цікавить те, що він може надати підприємству, продемонструвати свою користь для успіху і позитивних фінансових результатів. Тобто, слова нічого не значать, а ось результати роботи – зовсім інша справа. Відтак, Ірині було що показати роботодавцю – свої власні проєкти, які були гідно оцінені. Тепер інтернет-маркетинг для Ірини – це її стихія життя, бо вона не лише працює у цій сфері, а й вивчає комп’ютерні науки у ASA College в США.

***

Такі зустрічі дуже мотивують наших студентів, адже на порозі - ВИПУСК, а попереду – ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ, і яким воно буде, залежить від нас самих.

Професійна кар’єра кожного випускника – це особисте бажання постійно розвиватися, наполегливо йти до мети, брати відповідальність, займати активну життєву позицію та долати труднощі. У коледжі створені всі умови для того, аби кожен випускник отримав якісні знання та вміння і зміг вдало побудувати свою професійну кар’єру.

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж –
ВДАЛИЙ СТАРТ У МАЙБУТНЄ

Ірина Яшина

Немає коментарів:

Дописати коментар