15 лютого 2021

Роздуми… Не святі горщики ліплять.


Роздуми…
Не святі горщики ліплять

Якщо людина поставила перед собою мету, то вона повинна йти до кінця, що б не трапилося.

Кажуть, кожен від народження має як мінімум один талант. Який? Ніхто не знає. Тому завдання, що стоїть перед людиною, - протягом життя його відшукати. У когось відмінно виходить швидко бігати, хтось легко вирішує математичні задачі, у когось здібності до інженерії, а хтось - рішучий підприємець, найсміливіший, суперактивний тощо…

Я згоден із думкою, що кожна особа, якщо докладе зусиль, буде працювати над удосконаленням своїх здібностей, здатна на неймовірні речі. Наприклад, Богдан Хмельницький, який з юності виявляв лідерські якості, зміг стати гетьманом України, очолити козаків, підняти їх на боротьбу і дати відсіч Речі Посполитій. Або, наприклад, Олександр Довженко… Малого Сашка вчитель вважав відсталим і не хотів брати до школи, бо той не міг назвати імені свого батька… Але пройшли роки - і весь світ знає Довженка як письменника і найкращого слов’янського кінорежисера, якого високо цінував легендарний Чарлі Чаплін. Ще один приклад - Білл Гейтс, який створив «Microsoft». Усі сучасні користувачі комп’ютерної техніки вдячні йому за винаходи, які спрощують і пришвидшують роботу в шаленому темпі ХХІ століття. Білл теж колись був звичайним студентом, який мріяв удосконалити ЕОМ (електрона обчислювана машина), і за кілька років створив найкрутіші операційні системи - Windows 95, 98, 2000, ХР(ікс-пі).

Отже, приклади доводять, що мрії збуваються. Але тільки тоді, коли людина працює над собою і своїми природними здібностями. Навіть одна особа здатна кардинально змінити життя в країні, або навіть у світі.

Володимир Шерстюк, студент групи Т-391

Немає коментарів:

Дописати коментар