10 листопада 2021

Перша практика майбутніх підприємцівХто хоче навчитися літати, той має спочатку навчитися стояти, і ходити,
і бігати, і лазити, і танцювати: не можна відразу навчитися польоту!
Фрідріх Ніцше

Осінь завжди є знаковою у навчанні студентів третього курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», тому що настала пора навчальної практики на діючих роздрібних торговельних підприємствах.

Зовсім скоро перед майбутніми випускниками відкриються різні життєві шляхи фахової самореалізації: хтось започаткує власний стартап, хтось буде розвивати родинний бізнес чи працювати у великій компанії.

На заняттях, під час вивчення фахових дисциплін майбутні підприємці вивчали специфіку роботи і влаштування торговельних підприємств, вимоги законодавства відносно ведення торговельної діяльності, особливості обліку різних груп товарів , їх умови продажу та зберігання. Але мати лише теоретичні знання без практичного досвіду мало – треба на практиці познайомитися з реальною роботою торговельних підприємств з тим, що зазвичай скрито від пересічної людини.


Практичного досвіду студенти групи Т-391 набували у магазинах міста Херсону та Херсонської області.


Можливість стати на короткий час частиною життя магазину: приймати товари, готувати їх до продажу, розміщувати і викладати, давати консультацію покупцям щодо асортименту і властивостей, проводити розрахункові операції - дозволила інакше, професійно, оцінювати організацію роботи магазинів, якість товарів, культуру торговельного обслуговування.

Практика на діючих торговельних підприємствах допомогла поєднати теоретичні знання і практичні навички роботи, показала важливість вміння спілкуватися з різними людьми та знаходити рішення з ситуацій, що виникають під час роботи зі споживачами.

Практика – це перших крок до самопізнання професійної компетентності майбутнього підприємця!

Остапчук Н. А.

Немає коментарів:

Дописати коментар