22 листопада 2021

Способи заробітку для молоді вдома під час пандемії


Таку цікаву і актуальну тему вирішили обговорити студенти коледжу на засіданні фахових клубів «Баланс-клуб», «Маркетинг-мікс» та «Феміда», розглянувши це питання ґрунтовно і всебічно.

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» розповіли про свої перші заробітки: створення солодких букетів, виготовлення солодкої вати, малювання картин та інші. Поштовхом до початку невеличного «бізнесу» стала пандемія і перехід на змішане навчання, адже тепер ми перебуваємо вдома більше часу, і його можна використати для себе. Улюблене хобі стало приносити перші заробітки….


Кравченко Наталя, студентка групи Ф-391, голова студради коледжу

Для того, щоб допомогти просувати свої послуги в мережі «Інтернет», студенти спеціальності «Маркетинг» поділилися досвідом створення веб-сайтів, секретами ведення інстаграму. А майбутні правознавці, проінформували про узаконення фріланс-послуг та необхідність у подальшому реєструватися як приватна особа-підприємець.

Завітали на цей захід і першокурсники, адже тема першого заробітку є актуальною: «Дякуємо викладачам та студентам за проведення цікавого заходу. Інформація, яку ми почули, була досить корисною. Слід пам'ятати, що більшість молоді з сільської місцевості та проживають у гуртожитку або орендують квартири, а на це необхідні гроші. І так хочеться допомогти батькам… І спробувати себе підприємцем».

Отримана інформація допоможе студентам розпочати свій невеличкий бізнес і не потрапити на гачок «легких грошей».

Циклова комісія
обліково-фінансових дисциплінНемає коментарів:

Дописати коментар